O marce

Marka HAVACO powstała w roku 2013 w wyniku nieustannie rosnących potrzeb rynku HVAC na nowoczesne, niezawodne, a jednocześnie przystępne cenowo urządzenia i akcesoria do wentylacji. Wszystkie produkty marki zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności, a zastosowane komponenty zapewniają wysoką niezawodność.

Wyłącznym dystrybutorem marki HAVACO w Polsce jest firma Ventia. Gwarantuje to najwyższą jakość obsługi, pełne wsparcie handlowe (biura Techniczno-Handlowe w całej Polsce), techniczne i logistyczne oraz autoryzowany serwis na terenie całego kraju.

Jednym z podstawowych priorytetów marki jest dostępność - dlatego większość asortymentu dostepna jest zawsze od ręki z magazynu dystrubutora w Raszynie pod Warszawą.

Nasze przewagi konkurencyjne - kliknij na wybrane hasło aby dowiedzieć się więcej

Dystrybutor marki HAVACO - Ventia - jest firmą techniczną, która w swojej działalności skutecznie łączy współpracę z projektantami branżowymi oraz firmami instalacyjnymi.

Misją firmy jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dystrybucja na polskim rynku sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Obsługujemy naszych klientów zarówno w siedzibie firmy, jak i poprzez loklane biura techniczno-handlowe.

Struktura handlowa firmy Ventia obejmuje całą Polskę. Nasi pracownicy to profesjonalna kadra techniczna z wieloletnim doświadczeniem w branży HVAC.

Dział Techniczny oraz Kierownicy Produktów stanowią źródło wiedzy oraz wsparcia technicznego dla naszych klientów – projektantów, firm instalacyjnych oraz inwestorów - w zakresie dystrybuowanych przez Ventia marek własnych i pozostałych produktów z oferty firmy.  Pracownicy Działu Handlowego – Specjaliści Techniczno-Handlowi -  w siedzibie firmy, gwarantują sprawną i szybką realizację zamówień oraz przygotowanie ofert.

Marka HAVACO wyróżnia się szerokim portfolio Klientów, dzięki czemu każdy Klient może zaopatrzyć się u jednego dostawcy we wszystkie niezbędne do wykonania profesjonalnej instalacji wentylacyjnej.

Oferta obejmuje m.in wentylatory, nagrzewnice, system kształtek okrągłych, kanały okragłe, system rozdzielaczowy, materiały montażowe i produkcyjne, kurtyny powietrzne.

Magazyn wysokiego składowania o powierzchni około 1200 m2 i kubaturze ponad 3000 palet, daje nam dużą przewagę nad konkurencją.

Znamy rynek oraz oczekiwania naszych Klientów, dlatego dużą wagę przykładamy do dostępności produktów bezpośrednio z naszego magazynu.

Mamy sprawdzonych i wyselekcjonowanych dostawców, z którymi współpracujemy od lat i na dużą skalę.

Większa część naszego asortymentu stanowi bezpośredni import od producentów zagranicznych. Jesteśmy również wiodącym partnerem handlowym dla liderów polskiej branży HVAC. To daj nam możliwość zaoferowania konkurencyjnych cen na nasze produkty, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu jakości towarów.

Dział Handlowy firmy VENTIA jest do Państwa dyspozycji. Szybka obsługa Klienta oraz indywidulne podejście, to dla nas podstawa.

Dodatkowo mamy świadomość, że instalacje wentylacji i klimatyzacji składają się nie tylko z typowych produktów. Dlatego za priorytetowe zadanie postawiliśmy sobie szybką realizację wszelkich zamówień na produkty niemagazynowe.

Obsługa Klienta

Wsparcie Techniczne

Szeroka oferta produktów

Dostępność z magazynu

Atrakcyjne ceny

Obsługa w całej Polsce